Цільові пріоритети педагогічного колективу:

1. Спрямовувати педагогічну діяльність на формування та збагачення життєвої компетентності вихованців.
  2. Забезпечувати виконання державної політики щодо охорони життя і здоров”я дітей та формування основ початкової правової освіти .

Завдання:

1. Модифікація методів і форм навчання у формуванні мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку.
  2. Розробка інструментарію для підвищення якості та результативності у формуванні здоров”язберігаючої компетентності дітей.
  3. Діагностування та розвиток творчих здібностей дошкільників через впровадження особистісно-орієнтованих технологій у організацію навчально-виховного процесу.

Науково-методична тема:

«Гуманізація та гуманітаризація навчально-виховного процесу в умовах дошкільного навчального закладу.

Інноваційні технології впроваджуються через наступні форми роботи:

- ТРВЗ – технологія;

- валеологія;

- ляльковий театр «Лялечка» з участю вихованців;

- розвиваюче навчання;

- нетрадиційні методи оздоровлення.

- патріотичне виховання